ENERGOOSZCZĘDNE WIRNIKI OSUSZAJCE I ZASADY OSUSZANIA

Wirniki

Wirniki

Wszystkie osuszacze adsorpcyjne DST używają wirnika żelowo krzemionkowego Seibu Giken. W wirniku Seibu Giken żel krzemionkowy związany jest chemicznie w  strukturę wirnika, co oznacza, że nie ma przenoszenia do powietrza. DST oferuje również 3 specjalne wirniki: D-Max H -bakteriobójcze i higieniczne D-Max CI -100% silikonu DLR – Zeolite wirnika dla niskich punktów rosy.

Dowiedz się więcej

Zasady osuszania

Zasady osuszania

Podstawową zasadą jest to, że powietrze jest osuszane, przepuszcza się przez obracający się wirnik, który absorbuje wilgoć. Wilgoć w wirniku, jest usuwana za pomocą strumienia gorącego powietrza. DST opracował zasady Econosorb i Frigosorb które są bardzo energooszczędne. Inne znane zasady sorpcyjne z DST jest Recusorb, Consorb i Aquasorb. Frigosorb również opatentowany w Szwecji.

Dowiedz się więcej

Oszczedzanie energii

Oszczedzanie energii

Z nowymi rządowymi celami w zakresie efektywności i wciąż rosnących cen energii, to jest polityka DST do korzystania z nowych technologii gdzie to możliwe. To gwarantuje, że nasze produkty nadal efektywnie wykorzystują energię. Do sterowania jest programowalny (PLC), systemy mogą zwiększyć efektywność operacyjną, mniejszą emisję dwutlenku węgla i zmniejszyć koszty eksploatacji; Czynniki, które mogą być istotne dla certyfikacji środowiskowej.

Dowiedz się więcej