Search
Close this search box.

OSUSZACZE OSUSZACZE W PRZEMYŚLE SYGNALIZACYJNYM

SUCHE POWIETRZE PRZYNOSI WIELE KORZYŚCI W PRZEMYŚLE ŻEglugowym. PRZEDE WSZYSTKIM MOŻESZ ZMINIMALIZOWAĆ PRZESTOJE W PORCIE DLA ZBIORNIKÓW ZMIENIAJĄCYCH ŁADUNEK. MOBILNY OSUSZACZ SKRÓCI PROCES SUSZENIA.

Osuszanie ładowni
Ładunki higroskopijne, takie jak kawa, herbata, tytoń, papier i proszek, są szczególnie narażone na działanie wilgoci podczas transportu globalnego. Gdy temperatura morza spada, powietrze w ładowni ochładza się, powodując wzrost wewnętrznej wilgotności względnej – często do punktu, w którym dochodzi do kondensacji.

Osuszanie platform wiertniczych i statków
W połączeniu z agresywną naturą soli wilgoć jest główną przyczyną korozji konstrukcji morskich. Może radykalnie skrócić żywotność maszyn i poważnie wpłynąć na niezawodność sprzętu elektrycznego.

Chociaż ochrona sprzętu w ciągłym użyciu może nie być praktyczna lub konieczna, należy rozważyć kontrolę wilgotności podczas składowania lub ponownego montażu. Maszyny, puste zbiorniki i ładownie, pomieszczenia mieszkalne, biura i inne nieogrzewane pomieszczenia z pewnością skorzystają na ochronie środowiska poprzez osuszanie.

 

Udział

Zadaj nam pytanie

Receive the latest news

Subscribe To Our Newsletter

Get notified about new DST articles