Search
Close this search box.

WYTRZYMAŁE OSUSZACZE ODDZIELACZOWE DO ODTWARZANIA USZKODZEŃ SPOWODOWANYCH WODĄ

USZKODZENIA SPOWODOWANE WODĄ CZĘSTO WYSTĘPUJĄ W WĄSKICH I CHŁODNYCH BUDYNKACH. W TAKIM RODZAJU ŚRODOWISKU URZĄDZENIA MUSZĄ BYĆ WYTRZYMAŁE, ŁATWE W MONTAŻU I OBSŁUDZE.

Wytrzymałe osuszacze

Uszkodzenia spowodowane wodą często występują w wąskich i chłodnych budynkach. W tego rodzaju środowiskach, urządzenia muszą być wytrzymałe, łatwe w instalacji i obsłudze. Wszystkie osuszacze Seibu Giken DST są wykonane ze stali nierdzewnej i zostały opracowane, aby przetrwać trudne warunki.

Łatwe w obsłudze

Najmniejszy osuszacz DST waży 12 kg i ma jedną stronę wolną od wylewek, dzięki czemu można go ustawić przy ścianie. Jednostki DR mogą być ustawiane jedna na drugiej, a ich nóżki są regulowane. System suwakowy ułatwia rozbiórkę osuszacza zarówno do czyszczenia wewnętrznego, jak i serwisu.

Easy to connect
Wszystkie osuszacze Seibu Giken DST do odtwarzania uszkodzeń spowodowanych wodą mają w standardowych rozmiarach węże, aby ułatwić podłączenie powietrza. Model AQ-30/31 nie wymaga żadnego mokrego wylotu powietrza, ponieważ kondensuje wodę do pojemnika. Pojemnik jest wyposażony w pływak, który wyłącza urządzenie, gdy pojemnik jest pełny. Woda może również być odprowadzana do najbliższego odpływu za pomocą standardowego elastycznego węża.

Dehumidification of cold rooms
Wszystkie osuszacze Seibu Giken DST do odtwarzania uszkodzeń spowodowanych wodą są osuszaczami sorpcyjnymi i działają poniżej 0°C.

Large mobile dehumidifiers

Duże osuszacze stają się mobilne dzięki wózkom lub ramie z kółkami. Do poważnych uszkodzeń spowodowanych wodą można użyć modelu RL-71, który można wyposażyć w ramę i koła. Również model AQ-30/31 oferuje opcję wózka.

Udział

Zadaj nam pytanie

Receive the latest news

Subscribe To Our Newsletter

Get notified about new DST articles