OSUSZACZ OSUSAJĄCY PODCZAS PRODUKCJI FARMACEUTYKÓW

PRZY PRODUKCJI FARMACEUTYKÓW WYMAGANY JEST BARDZO DOBRZE KONTROLOWANY KLIMAT, PONIEWAŻ PRODUKTY TAKIE SĄ BARDZO WRAŻLIWE NA WILGOĆ.

Seibu Giken DST AB ma ponad 20-letnie doświadczenie w dostarczaniu warunków klimatycznych spełniających wymagania klientów na wszystkich etapach produkcji farmaceutycznej. Przedstawiciele DST potrafią wykorzystać swoje doświadczenie i szeroką gamę produktów, aby skutecznie rozwiązać wszelkie problemy z wilgocią, które mogą wystąpić podczas produkcji, pakowania i przechowywania produktów farmaceutycznych.

Wilgoć i materiały higroskopijne
Substancje na tabletki są wyjątkowo chłonne, czyli higroskopijne. Wilgoć może wpływać na wagę, jędrność i jakość produktów. Czy chroniąc składniki wrażliwe na wilgoć unikasz niepotrzebnego wyrzucania produktów z powodu zbyt wysokiej wilgotności względnej w pomieszczeniach?

Eksperymenty w laboratoriach
Kontrolowana wilgotność w pomieszczeniach jest koniecznością, jeśli eksperymenty mają być przeprowadzane w sposób kontrolowany. Jeśli wilgotność względna jest utrzymywana na poziomie poniżej 50%, można zagwarantować, że nie wystąpi niepożądany rozwój bakterii.

Mieszanie, ważenie i powlekanie tabletek
Podczas mieszania i ważenia składników higroskopijnych ważne jest utrzymanie kontrolowanego poziomu wilgotności w pomieszczeniu. W przypadku mieszania kilku substancji waga produktów może się zmieniać z dnia na dzień, jeśli wilgotność względna w pomieszczeniu nie jest stała. Produkty wrażliwe na temperaturę schną lepiej w powietrzu o niskim poziomie wilgotności.

Pakowanie i przechowywanie
Kontrolowana wilgotność podczas pakowania i przechowywania jest wymogiem zapewniającym niezmiennie wysoką jakość produktów.

Udział

Zadaj nam pytanie

Receive the latest news

Subscribe To Our Newsletter

Get notified about new DST articles