Search
Close this search box.

OSUSZACZ OSUSAJĄCY PODCZAS PRODUKCJI FARMACEUTYKÓW

PRZY PRODUKCJI FARMACEUTYKÓW WYMAGANY JEST BARDZO DOBRZE KONTROLOWANY KLIMAT, PONIEWAŻ PRODUKTY TAKIE SĄ BARDZO WRAŻLIWE NA WILGOĆ.

Seibu Giken DST AB ma ponad 20-letnie doświadczenie w dostarczaniu warunków klimatycznych spełniających wymagania klientów na wszystkich etapach produkcji farmaceutycznej. Przedstawiciele DST potrafią wykorzystać swoje doświadczenie i szeroką gamę produktów, aby skutecznie rozwiązać wszelkie problemy z wilgocią, które mogą wystąpić podczas produkcji, pakowania i przechowywania produktów farmaceutycznych.

Wilgoć i materiały higroskopijne
Substancje na tabletki są wyjątkowo chłonne, czyli higroskopijne. Wilgoć może wpływać na wagę, jędrność i jakość produktów. Czy chroniąc składniki wrażliwe na wilgoć unikasz niepotrzebnego wyrzucania produktów z powodu zbyt wysokiej wilgotności względnej w pomieszczeniach?

Eksperymenty w laboratoriach
Kontrolowana wilgotność w pomieszczeniach jest koniecznością, jeśli eksperymenty mają być przeprowadzane w sposób kontrolowany. Jeśli wilgotność względna jest utrzymywana na poziomie poniżej 50%, można zagwarantować, że nie wystąpi niepożądany rozwój bakterii.

Mieszanie, ważenie i powlekanie tabletek
Podczas mieszania i ważenia składników higroskopijnych ważne jest utrzymanie kontrolowanego poziomu wilgotności w pomieszczeniu. W przypadku mieszania kilku substancji waga produktów może się zmieniać z dnia na dzień, jeśli wilgotność względna w pomieszczeniu nie jest stała. Produkty wrażliwe na temperaturę schną lepiej w powietrzu o niskim poziomie wilgotności.

Pakowanie i przechowywanie
Kontrolowana wilgotność podczas pakowania i przechowywania jest wymogiem zapewniającym niezmiennie wysoką jakość produktów.

Udział

Zadaj nam pytanie

Receive the latest news

Subscribe To Our Newsletter

Get notified about new DST articles