Search
Close this search box.

RECUSORB RLZ RENTAL

OPRACOWANY DO UŻYTKU MOBILNEGO Z ZINTEGROWANYM ODZYSKIEM CIEPŁA

Jednostki RLZ są wbudowane w ramy umożliwiające mobilne użytkowanie. Możliwość podnoszenia wózkiem widłowym lub dźwigiem.
Jednostki te, wykonane z aluminium alucynkowego, posiadają w standardzie wewnętrzny odzysk ciepła i są dostępne z reaktywacją elektryczną, parową lub bezpośrednio opalaną gazem. Opcje kontroli wydajności obejmują proste włączanie/wyłączanie lub pełną kontrolę liniową. Osuszacze przemysłowe wykorzystujące technologię osuszającą do dużych magazynów, chłodni, lodowisk, hal sportowych oraz procesów produkcji chemicznej, farmaceutycznej i cukierniczej.

Dzięki sterowaniu PLC użytkownik może mieć pełną kontrolę nad wilgotnością względną i temperaturą w pomieszczeniu lub na placu budowy.

Pojemność

Wydajność: 20 – 54kg/h* / Przepływ suchego powietrza: 4500 – 12000m3/h

*Wydajność osuszania przy 20°C / 60% wilgotności względnej

Technologia sorpcyjna

Recusorb R

Recusorb R działa w oparciu o zintegrowany recykling ciepła. Podczas regeneracji wirnika (kolor zielony) ciepło jest pochłaniane, a następnie zawracane do „strefy przewietrzania”, gdzie napływające powietrze jest wstępnie podgrzewane i częściowo osuszane. Zużycie energii spada, a suche powietrze staje się zarówno bardziej suche, jak i chłodniejsze w porównaniu z innymi osuszaczami sorpcyjnymi.

UDZIAŁ

Masz jakieś pytania?

UDZIAŁ

RECUSORB RLZ RENTAL

Masz jakieś pytania?

Receive the latest news

Subscribe To Our Newsletter

Get notified about new DST articles