Search
Close this search box.

RECUSORB RLZ FLEX

WBUDOWANE URZĄDZENIA DO ODZYsku CIEPŁA, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ NISKIE ZUŻYCIE ENERGII

RLZ FLEX są rozwinięciem serii RLZ, dostępnej w rozmiarach RLZ-81/82/101/102/104. RLZ FLEX składa się z modułowego systemu zintegrowanego ze standardowym osuszaczem RLZ. Wybierz komponenty, takie jak chłodzenie wstępne i chłodzenie końcowe, integralna kontrola temperatury i wilgotności. DST dostarcza kompletną jednostkę, co skutkuje prostszym planowaniem, szybszym uruchomieniem i jednoznaczną odpowiedzialnością funkcjonalną w porównaniu z systemami zbudowanymi przez kilku różnych dostawców. Wszystkie funkcje kontrolne są testowane w fabryce przed dostawą..

Struktura modułu
Moduły składają się z aluminiowej ramy. Panele wykonane są z alucynku (opcjonalnie ze stali nierdzewnej) z podwójną izolacją 47 mm, co zapewnia również wysoki poziom tłumienia hałasu. Wszystkie elementy funkcjonalne można umieścić przed lub za osuszaczem.

Siłowniki

Kontrola temperatury i wilgotności jest dostępna jako opcjonalne wyposażenie dodatkowe i jest programowana i testowana w fabryce w celu szybszego uruchomienia na miejscu. Czujniki i sterowniki są dostarczane z kablami do prostego podłączenia do centralki elektrycznej.

Zmywalny, wysoce wydajny rotor

Wszystkie osuszacze DST są standardowo wyposażone w rotor D-MAX. D-MAX ma wysoką wydajność osuszania i długą żywotność, jest zmywalny i niepalny. Kolejne trzy rotory o wyjątkowych właściwościach są dostępne jako wyposażenie dodatkowe.

Pojemność

Wydajność: 44 – 110kg/h* / Przepływ suchego powietrza: 2800 – 7000m3/h

*Wydajność osuszania przy 20°C / 60% wilgotności względnej

Technologia sorpcyjna

Recusorb R

Recusorb R działa w oparciu o zintegrowany recykling ciepła. Podczas regeneracji wirnika (kolor zielony) ciepło jest pochłaniane, a następnie zawracane do „strefy przewietrzania”, gdzie napływające powietrze jest wstępnie podgrzewane i częściowo osuszane. Zużycie energii spada, a suche powietrze staje się zarówno bardziej suche, jak i chłodniejsze w porównaniu z innymi osuszaczami sorpcyjnymi.

UDZIAŁ

Masz jakieś pytania?

Więcej szczegółów

UDZIAŁ

RECUSORB RLZ FLEX

Masz jakieś pytania?

Receive the latest news

Subscribe To Our Newsletter

Get notified about new DST articles