WYDAJNOŚĆ OSUSZANIA 44-110 KG/H, PRZEPŁYW POWIETRZA SUCHEGO 2 800 DO 7 000 M³/H*.

RLZ FLEX są rozwijane z RLZ-serii, dostępne w rozmiarach RLZ-81/101/102.
RLZ FLEX składa się z modułowego systemu zintegrowanego z RLZ standardowego osuszacza. Wybierz składniki, takie jak wstępneg chłodzenie czy dochłodzenie lub integralna regulacją temperatury i wilgotności. DST dostarcza kompletną całość, co powoduje prostszy, szybszy rozruch planowania i jednoznacznej odpowiedzialności funkcjonalnej w stosunku do systemów zbudowanych za pomocą kilku różnych dostawców. Wszystkie funkcje sterujące są testowane w fabryce przed dostawą.

Modułowa budowa
Moduły są wykonane za pomocą ramy aluminiowej. Panele wykonane są z aluminium cynku (stal nierdzewna jest dostępna jako opcja) z 50 mm podwójna izolacja ściany, co również skutkuje wysokim poziomem tłumienia hałasu. Wszystkie elementy funkcjonalne (patrz przykład poniżej) mogą być umieszczone przed lub po osuszaczu.

Sterowanie
Kontrola temperatury i wilgotności są dostępne jako dodatkowe wyposażenie i są programowane i testowane w fabryce w celu szybszego uruchamiania w miejscu. Czujniki i sterowniki dostarczane są z kablami do prostego podłączenia do centralki elektrycznej.

Zmywalny, bardzo wydajny rotor
Wszystkie osuszacze DST dostarczane są z wirnikiem D-MAX wyposażonym w standardzie. D-MAX ma wysoką zdolność osuszania i długą żywotność i jest zmywalna i niepalny. Kolejne trzy wirniki o unikalnych właściwościach dostępne są jako dodatkowe wyposażenie.

Wydajność

Wydajność: 44 - 110kg/h* / Przepływ suchego powietrza: 2800 - 7000m3/h

*Wydajność osuszania przy 20°C / 60%RH

Więcej szczegółów