Search
Close this search box.

FLEXISORB

OSUSZACZE DOSTOSOWANE DO PRZEMYSŁU PRZETWÓRCZEGO

Flexisorb umożliwia dostosowanie każdego osuszacza przemysłowego do różnych potrzeb przemysłu przetwórczego. Oferujemy wszystko, od podstawowego osuszania sorpcyjnego po kompletny system kontroli klimatu. Dzięki całkowitej elastyczności w projektowaniu, te wysoce wydajne osuszacze przemysłowe są zbudowane wokół wirnika, aby dokładnie dostosować się do specyfikacji klientów. Osuszanie jest głównym celem Flexisorb i chociaż często wymagane jest chłodzenie wstępne, można również uwzględnić chłodzenie końcowe i ogrzewanie końcowe. Przy dostępnych przepływach powietrza do 61 000 m³/h system Flexisorb oferuje jeden z najbardziej wszechstronnych systemów osuszania powietrza dostępnych obecnie.

Jednostki Flexisorb są zbudowane z anodyzowanej ramy aluminiowej. Gładka konstrukcja wnętrza, bez progów i kieszeni oraz zewnętrzne zamki na klapach ułatwiają mycie wnętrza, co pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny. Opcjonalnie dostępne są panele ze stali nierdzewnej do osuszania w wymagających środowiskach. Nasze osuszacze są testowane w naszej fabryce, aby skrócić czas rozruchu do minimum po ich zainstalowaniu.

Pojemność

Wydajność: 19 – 300kg/h* / Przepływ suchego powietrza: 900 – 61100m3/h

*Wydajność osuszania przy 20°C / 60% wilgotności względnej

Technologia sorpcyjna

Consorb

Consorb
  • Zasada Consorb jest zwykle stosowana w niskich temperaturach regeneracji, np. w przypadku nadmiaru ciepła lub osuszania bardzo wilgotnego powietrza. Zasada Consorb jest również dobra, gdy występuje duża różnica w zawartości wilgoci między wlotami powietrza procesowego i regeneracyjnego.

  • Econosorb
  • Frigosorb
  • Recusorb DR
  • Recusorb R

UDZIAŁ

Masz jakieś pytania?

UDZIAŁ

FLEXISORB

Masz jakieś pytania?

Receive the latest news

Subscribe To Our Newsletter

Get notified about new DST articles