Search
Close this search box.

Econosorb EFP series

OSUSZACZE PRZEMYSŁOWE O WYSOKIEJ EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ DZIĘKI POŁĄCZENIU ROTORA OSUSZACZA I POMPY CIEPŁA

Najnowsza technologia z liniowym sterowaniem sprężarki i silników EC oraz wirnikami wygiętymi do tyłu na dwóch wentylatorach. Elektroniczny zawór rozprężny i wbudowane sterowanie zapobiegające gromadzeniu się szronu. Pełna kontrola ciśnienia do zmiany temperatur zewnętrznych. PLC ze sterowaniem za pomocą ekranu dotykowego. Zbudowany z aluminiowej ramy i podwójnych izolowanych paneli z Alucynku. Wewnętrzna blacha alucynkowa. Dostępne również ze stali nierdzewnej.

Econosorb w unikalny sposób łączy pompę ciepła z rotorem sorpcyjnym, zapewniając bardzo niskie zużycie energii przy niskiej temperaturze suchego powietrza. Jest to prawdopodobnie najbardziej energooszczędny osuszacz na rynku, zużywający około 25% całkowitego zużycia energii zwykłych osuszaczy sorpcyjnych. Econosorb ma zarówno kondensację, jak i mokry przepływ powietrza.

Capacity

Wydajność: 15,4 – 51,4kg/h* / Przepływ suchego powietrza: 3000 – 8500m3/h

*Wydajność osuszania przy 20°C / 60% wilgotności względnej

Technologia sorpcyjna

Econsorb

Econsorb

Econosorb w unikalny sposób łączy pompę ciepła z rotorem sorpcyjnym, zapewniając bardzo niskie zużycie energii i niską temperaturę suchego powietrza. Prawdopodobnie najbardziej energooszczędny osuszacz na rynku, z około 1/4 całkowitego zużycia energii zwykłych osuszaczy sorpcyjnych. Econosorb ma zarówno kondensację, jak i wilgotne powietrze

UDZIAŁ

Masz jakieś pytania?

Więcej szczegółów

UDZIAŁ

Econosorb EFP series

Masz jakieś pytania?

Receive the latest news

Subscribe To Our Newsletter

Get notified about new DST articles