Osuszacze adsorpcyjne, kondensacyjne, przemysłowe - DST Poland

Nadmierna wilgotność powietrza jest wysoce niepożądana w wielu gałęziach przemysłu, zwłaszcza w branży spożywczej, farmaceutycznej, logistycznej, budowlanej czy elektronicznej. Aby nie dopuścić do zawilgocenia pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych i tym samym zachować wyroby w odpowiednim stanie, warto zainwestować w nowoczesne osuszacze przemysłowe. Urządzenia DST dostępne są w licznych modelach wykorzystujących działanie kondensacyjne lub adsorpcyjne do pozyskiwania nadmiaru wody znajdującej się w powietrzu.

Produkowane przez nas osuszacze kondensacyjne, zwane również ziębniczymi, wyróżnia bardzo wysoka wydajność. Z tego względu nadają się do pracy w wysoce zawilgoconych pomieszczeniach. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kondensacji, czyli skraplania wody znajdującej się w powietrzu.

Proponujemy również nowoczesny osuszacz adsorpcyjny sprężonego powietrza. Wykorzystuje zjawisko adsorpcji, czyli przyciągania cząsteczek pary wodnej do ciała stałego zwanego adsorbentem. Urządzenie cechuje stała wydajność i dość wysoka wrażliwość na pyły. W związku z tym zaleca się ich stosowanie w pomieszczeniach przemysłowych o mniejszym zanieczyszczeniu. Znakomicie nadają się jednak do pracy w niskich temperaturach.

Wyczyść filtr

Nadmierna wilgotność, która panuje na terenie zakładów produkcyjnych, hal i magazynów, negatywnie wpływa na stan wyrobów oraz towarów, powodując ich zawilgocenie. Z problemem tym zmaga się przede wszystkim branża farmaceutyczna, budowlana, spożywcza, elektroniczna oraz logistyczna. Jako przedstawiciel cenionego na rynku producenta DST, oferujemy profesjonalne i niezawodne osuszacze przemysłowe, a w tym:

  • kondensacyjne (ziębnicze) o wysokiej wydajności, które bazują na zjawisku kondensacji, a więc skraplania wody znajdującej się w powietrzu, sprawdzą się zwłaszcza w mocno zawilgoconych pomieszczeniach,
  • adsorpcyjne, które pracują nawet w niskich temperaturach, gwarantują niezawodną pracę w pomieszczeniach o mniejszym zanieczyszczeniu, cechuje je bowiem wysoka wrażliwość na pyły, wykorzystują zjawisko adsorpcji - przyciągania do ciała stałego cząsteczek pary wodnej, urządzenia skutecznie pozyskują nadmiar wilgoci znajdującej się w powietrzu.

Już dziś zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.